Make font size smaller Make font size default Make font size larger

Ege Üniversitesi

"Huzurlu Üniversite, Kaliteli Eğitim, Aydınlık Gelecek"

Öğrenci ve Mezun Canlı Destek Hattı

Sürekli İşçi Sözlü Sınav Sonuçları

4857 sayılı İş Kanunu ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca 30.12.2019 tarihinde yapılan sözlü sınav sonuçları

(Sözlü Sınav Sonuçları Listesi)

 

BAŞARILI ASIL ADAYLARIN aşağıdaki listede yer alan belgeleri hazırlayarak 17.01.2020 tarihine kadar Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

ÖNEMLİ NOT: 17.01.2020 tarihine kadar asil olarak atanmaya hak kazananlardan belgelerini getirmeyen veya eksik getiren adaylar sürekli işçi kadrosuna atanma hakkını kaybedecektir. Bunların yerine sırasına göre yedek adaylardan gerekli belgeler istenecek olup atama yapılacaktır.

 

1 - Sağlık Kurulu Raporu

2- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almadığına dair Sosyal Güvenlik Kurumu Hizmet Dökümü (e-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr adresinden ya da Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünden alınacak)