Make font size smaller Make font size default Make font size larger

Ege Üniversitesi

"Huzurlu Üniversite, Kaliteli Eğitim, Aydınlık Gelecek"

Öğrenci ve Mezun Canlı Destek Hattı

Sağlık Teknikeri (Sağlık Kurumları İşletmeciliği) Sözlü Sınav Duyurusu

"Yükseköğretim Üst Kuruluşları ile Yükseköğretim Kurumları Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği" uyarınca Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 23.03.2019 tarihinde gerçekleştirilen ancak Yükseköğretim Kurulu Başkanlığının 29.11.2019 tarihli ve 89896 sayılı yazısı ile iptal edilen ve 19.01.2020 tarihinde Sağlık Teknikeri (Sağlık Kurumları İşletmeciliği) Unvan Değişikliği yazılı sınavı tekrar yapılarak sözlü sınava katılmaya hak kazanan personele, ilgili Yönetmelik hükümleri uyarınca Sözlü Sınav 30.06.2020 Salı günü saat 13.00’te Rektörlük Yerleşkesi Personel Yemekhanesinde yapılacaktır.

Önemli Not:

  • Sınavın güvenliği açısından adaylar sınav salonuna kimlik kontrolü ile alınacağından yanlarında nüfus cüzdanlarını bulundurmaları gerekmektedir.
  • Adayların sınava girebilmeleri için gerekli belgeler dışında, yanlarında kâğıt, kitap, defter, not vb. hiçbir doküman; cep telefonu, bilgisayar, tablet, telsiz, kamera vb. hiç bir iletişim, depolama, kayıt ve veri aktarma cihazı; ruhsatlı veya resmi amaçlı olsa bile silah ve silah yerine geçebilecek hiç bir nesneye izin verilmemektedir.
  • Koronavirüs salgınına karşın alınan önlemler kapsamında adayların sınav salonuna maske ile gelmesi ve salon içerisinde sosyal mesafe kuralına uyulması gerekmektedir.